Mužský kruh

Mužský kruh

Můžeš jít s chlapama do hospody, kecat u piva o všem možnym – o ženských, o práci, o sportu.

Je to příjemný a je to fajn ale řekni si upřímně, kdy naposledy si s jiným chlapem sdílel nějaký hlubší věci ze svýho života?

Bez masek, bez předstírání, bez hraných her?

V téhle naší české kultuře je průměrnej českej chlap ocelovej frajer, kterýho nic tak neskolí, zároveň se ho skoro nikdy nic nedotkne, nedostane nikdy příležitost se podívat sám na sebe a na svoje vlastní názory, svůj vlastní pohled na svět. Nedostane možnost sdílet a podívat se, jak se vlastně v tom životě má.

O čem ten tvůj život vlastně je?

Co teď v životě vlastně řešíš – doopravdy?
Bez nějakých zbytečných keců a her?

Jaké radosti a jaké bolesti teď prožíváš?

Co vlastně v životě chceš?

Mužský kruh není náhrada za hospodu u piva. Je to příležitost pro každého chlapa, jak se v prostředí klidu a vzájemného respektu podívat sám na sebe a na svůj život, na své vztahy, aniž by ti do toho někdo skákal nebo ti někdo dával nevyžádané rady. Je to obyčejný, jednoduchý, funkční koncept, který muži po celém světě praktikovali v různých kulturách po tisíce let.

V kruhu jsme si všichni rovni. Na věku nezáleží.
Stačí odvaha přijít.

Adresa: Orelská 11, zvoň na zvonek GOLGOTA

V tuto chvíli není vypsán žádný termín
Doporučuji také mužský kruh u mého dobrého kamaráda Marcela na stránkách Mužského Kruhu Praha

script src… https://form.fapi.cz/script.php?id=8acca9e5-0710-462b-8ba8-a869e5df2ad0 …

O mně: Jmenuji se Miroslav Thompson a tento kruh budu vést. Jsem chlap, co se rozhodl, že svůj život chce žít pravdivě a přestat žít ve starých, nefunkčních vzorcích chování. Vím, jak těžké to může být a jak důležité je v takových časech mít kam jít a bez strachu z odsouzení sdílet, co prožívám. Kromě mnoha kruhů mám za sebou Mužský Výcvik 2018 u Zdeňka Webera, asistent běhu 2019 a aktuálně jsem v prvním běhu Výcviku facilitace mužských kruhů.